IMG_1562

O nas

Wybór sukni ślubnej jest jednym z najważniejszych momentów w życiu kobiety, a naszą misją jest bycie jej najbardziej zaufanym wyborem.

Novia Studio to miejsce zrodzone z pasji i wieloletniego doświadczenia. Właścicielką salonu jest Ewa Banach, która od lat jest związana z branżą ślubną i tworzy wyjątkowe projekty sukni, których nie znajdziesz nigdzie indziej.
Idealna suknia ma sprawiać, że będziesz czuła się pewna siebie jak nigdy wcześniej, dodawać wdzięku i zmysłowości. Dzięki naszemu starannie wyselekcjonowanemu asortymentowi jesteśmy w stanie sprostać każdym oczekiwaniom.
Na naszym salonie posiadamy szeroką gamę różnych stylów – od princessek po boho. Suknie są tworzone z najwyższej jakości tkanin i koronek, które powstają pod czujnym okiem zarówno projektantów marek, z którymi współpracujemy jak i naszej projektantki.
Dołożymy wszelkich starań, aby sprawić, że przygotowania do tego Dnia, pod czujnym okiem naszych doświadczonych konsultantów, będą upływały w wyjątkowo miłej i pełnej uśmiechu atmosferze.
Zadbamy o każdy detal, od sukni po biżuterię, również udzielimy profesjonalnego doradztwa. To w połączeniu z możliwością wprowadzania wszelakich zmian w projekt sukni, sprawi, że będziesz wyglądać doskonale w dniu Swojego ślubu!

IMG_1562